Seyahat Sağlık Sigortası

Vatandaşlarımıza vize uygulayan ülkeler tarafından, vize başvuruları ile beraber zorunlu talep edilen yurt dışı seyahat sigortasıyla, sadece zorunlu tutulan 30.000 Euro’luk sağlık teminatlarına değil;

Bagajın kaybolmasından tarifeli bagajların zarar görmesi, çalınması veya gecikmesine kadar tatil keyiflerini kaçırabilecek pek çok aksiliğe karşı da kendinizi sigortalamış olursunuz.

 

Seyahat sağlık sigortası ürünü ile yalnızca tatil sırasında olabilecek riskler için değil, tur ile yapılan tatilin iptal olması ve aile üyelerinden birinin ölümü veya evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması gibi kişileri beklemedikleri bir anda hazırlıksız yakalayan durumlar karşısında da teminat altında olursunuz.

 

Hızlı Sigorta Teklifi İçin Bize Ulaşın

Sürekli Takip

Poliçenizi oluşturduktan sonra da her türlü talep ve ihtiyacınız için hep yanınızdayız

Doğru Bilgilendirme

En doğru sigorta kapsamını sizin için düzenleyelim

En İyi Fiyat

Sağlığın tüm branşlarında sizin için hazırlanan en iyi fiyat teklifleri

Alternatif Teklifler

Kısa sürede hazırlanmış alternatif fiyat teklifleri

Sigorta Kapsamı

Covid-19 nedeniyle gerekli olabilecek tıbbi ve yatarak tedavi giderlerini, poliçenizin içeriğini de dikkate alarak sigorta şirketinizden talep edebilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaç duyulması halinde Tıbbi Danışmanlık, Acil Mesajların İletilmesi, Tarifeli Bagaj Kaybı veçalınmasına ilişkin giderleri de poliçenizdeki ilgili teminatların limit ve özel şartları dahilinde talep edebilirsiniz.

Geniş kapsamlı Yurt Dışı Seyahat Sigortası ürünü kapsamında; “Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati”, “Aile üyelerinden birinin ölümü sebebiyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması”, “Sigortalıya ilaç gönderilmesi”, “Acil mesajların iletilmesi” hizmetleri limitsiz bir şekilde sunulmaktadır.20

Anlaşmalı Sigorta Şirketi

12,575

Tüm Branşlarda Toplam Müşteri

19,861

Poliçe

2859

Sağlık Poliçesi

                                *2020 yılı sonu itibariyle verilerdir